Asia.ru, Krievijas on-line portāls ar preču spektru piedāvā

asia.ru, Russian on-line portal with a spectrum of commodity offers

Preces no šā reģiona vajag jaunu tirgu, kur Krievijas tirgus ir viens no lielākajiem un visvairāk ienesīgs. Tā vienmēr ir pierādījusi, ka augsts pieprasījums drēbes un elektronisko ierīču no Āzijas un interesi par daudzām citām precēm no šīs valsts pēdējā laikā ievērojami pieaudzis.

Visit tagad: http://www.Asia.ru/en/

Vairāk Info par asia.ru/en/

Āzija - Wikipedia, brīvā enciklopēdija
Eiropas jēdzienu trim kontinentiem Vecajā pasaulē iet atpakaļ klasiskajā senatnē, pero durante la Edad Media fue especialmente defendido debido a los estudios del erudito del siglo VII Isidoro de Sevilla (véase Mapa de T en O).

Centrālā Āzija - Wikipedia
Vidusāzija ir ļoti liels reģions daudzveidīgu ģeogrāfiju, ieskaitot augstas caurlaides un kalni (), plašo tuksnešu (Kizilkuma, Taklamakana), un jo īpaši bez kokiem, grassy steppes.

Kristietība Āzijā - Wikipedia
Kristietība Āzijā pirmsākumi meklējami pašā sākuma kristietības, kas cēlies no dzīves un mācībām Jēzus 1. gadsimtā romiešu Palestīnā. Christianity then spread through the missionary work of his apostles, first in the Levant and taking roots in the major cities such as Jerusalem and Antioch.

Mail.Ru: почта, поиск в интернете, новости, игры
Почта Mail.Ru — крупнейшая бесплатная почта, быстрый и удобный интерфейс, неограниченный объем ящика, надежная защита от ... ...

Oficiālā mājas lapa - Asia Gardens Hotel
Many famous faces have chosen Asia Gardens Hotel &Thai Spa to enjoy a unique escape. This exclusive hotel with all the serenity, peace and quiet of South-East Asia is a member of Leading Hotels of the World, guaranteeing complete relaxation and perfect service.