labx.com, Globālajā tirgū, pircējiem un pārdevējiem, jaunu un lietotu iekārtu pieslēgšanai

labx.com, Global Marketplace for Connecting Buyers and Sellers of New and Used Equipment

LabX ir vienkāršs veids, kā pirkt un pārdot jūsu zinātniskās iekārtas. Mēs varam palīdzēt jums norīkošanu vienumus un sazinoties ar pārdevējiem.

Visit tagad: http://www.labx.com

Vairāk Info par labx.com

LabX
LabX is a brand new program of the National Academy of Sciences that aims to empower individuals, groups and communities to use the sciences in order to make decisions related to their lives.

Jaunas un lietotas laboratoriju iekārtu tirdzniecība, Izsoles ...
Pārdot to LabX! Ikviens var pārdot, jauns, pārpalikums vai lietots aprīkojums. Reģistrēties par LabX vai Ienākt; pirkums "Listing kredīti" palaist Pārdod, Izsole, or Announcement ads

LabX
{{localeLabels[lang].mnu_oquefazemos}} {{localeLabels[lang].mnu_noticiaseeventos}} {{localeLabels[lang].mnu_projetos}} {{localeLabels[lang].mnu_manual}}

LabX – Environmental Art, Science and Activism
Concepts for Action in Environmental Arts. Issue 30 of the Transformations Journal“Concepts for Action in the Environmental Arts” – was recently released, focusing on new practices and concepts in the environmental arts.

LABX - Türkiye'nin İlk Melek Yatırımcı Ağı
LabX', Yatırım Yaptığı Girişimcilerden Begüm Açıkkol «Türkiye'nin Kadın Girişimcisi Yarışması'nda» önemli bir ödülün sahibi oldu.