pakbiz.com, Пакистан B2B Реєстр (портал)

pakbiz.com, Pakistan B2B directory (portal)

PAKBIZ.COM веде і швидко зростаючий B2B ринок. Платформа для покупців & Постачальники де тисячі дрібних & середній розмір бізнесу нічим не соромтеся звернутися до один одного за їх потреб бізнесу. Pakbiz.com робить акцент на якість продукції у відомих постачальників, так це можливість приєднатися до спільноти бізнес і отримати пов'язані з ділового світу.

Відвідайте зараз: http://www.pakbiz.com/

Більше інформації про pakbiz.com

Pakbiz.com
PakBiz.com - Пакистан прем'єр B2B бізнес-бізнес-довідник, знайти постачальників, виробники, Пакистан постачальників, Імпорт-експорт Пакистану, Текстильні, Шкіряні ...

Petroleum Prices in Pakistan - Pakbiz.com
Ціни на бензин в Пакистані - Знайти ціни на бензин в Пакистані сьогодні, і поточний нафтові ціни на продукцію. fAlso знайти цін на паливо як бензин, висока швидкість Дизель, light speed diesel, HOBC, and Kerosene oil prices in Karachi, Лахор, Peshawar, Islamabad, Hyderabad and Rawalpindi.

Pakbiz.com: B2B ринок - Знайти виробників ...
Pakbiz.com is tracked by us since November, 2011. За час він був оцінений вище, 48 449 в світі, в той час як більша частина його трафіку приходить з Пакистану, де вона досягала 606 становище.